Wycieki Samsung Galaxy S23 FE pokazują aparat i ekran

Wycieki Samsung Galaxy S23 FE pokazują aparat i ekran

W ostatnim czasie pojawiły się nowe materiały wideo pokazujące więcej szczegółów na temat aparatu i wyświetlacza w nadchodzącym smartfonie Galaxy S23 FE. Jest to wyczekiwany model, który ma być tańszą alternatywą dla flagowej serii Galaxy S23.

Z materiałów wynika, że S23 FE będzie wyposażony w 2x Dynamic AMOLED o odświeżaniu 120 Hz. Z tyłu znajdzie się aparat główny 50 MP, który ma odpowiadać temu z modeli S23 i S23+. Próbki zdjęć wyglądają typowo jak te ze smartfonów Samsunga. Materiały promocyjne zdradzają, że „niesamowity aparat dla twórców jest już blisko”.

Wiemy również, że S23 FE otrzyma procesor Snapdragon 8 Gen 2 w wersji na USA oraz 128/256 GB pamięci i baterię 4500 mAh. Cena ma być o 200 dolarów niższa niż S23, co powinno uczynić go atrakcyjnym wyborem dla wielu klientów.

Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie zostanie zaprezentowany Galaxy S23 FE, ale spodziewamy się premiery przed nadchodzącymi świętami, być może w ciągu najbliższych kilku tygodni. Będzie to z pewnością ciekawa propozycja dla fanów marki Samsung.