Samsung ujawnia karty przed lutową premierą Galaxy S24

Samsung ujawnia karty przed lutową premierą Galaxy S24

Samsung szykuje się do lutowej premiery swojego flagowego smartfona Galaxy S24, jednak już teraz w sieci pojawiły się nieoficjalne informacje na temat specyfikacji nadchodzących modeli. Zgodnie z przeciekiem, Galaxy S24 będzie dostępny w trzech wersjach – podstawowej, Plus i Ultra. Wszystkie smartfony napędzane będą najnowszym procesorem Snapdragon 8 Gen 3, więc możemy spodziewać się mocy obliczeniowej na najwyższym poziomie. Najciekawsze nowości zarezerwowane są jednak dla modelu Ultra.

Aparat 200 MP i zoom 100x – Galaxy S24 Ultra celuje w fotograficzną elitę

Model Ultra wyposażony zostanie w rewelacyjny aparat główny o rozdzielczości 200 MP. Pozwoli to na robienie zdjęć o niespotykanej wcześniej jakości i detaliczności. Ale to nie koniec fotograficznych smaczków.

Teleobiektyw zapewni aż 10-krotny zoom optyczny, a dzięki technologii Space Zoom, smartfon pozwoli na powiększenie obrazu do 100x! Tym samym Galaxy S24 Ultra dołączy do fotograficznej elity i z miejsca stanie się marzeniem wszystkich mobilnych fotografów.

Projekt bez większych zmian, ale z obietnicą nowych funkcji SI

Jeśli chodzi o wygląd i design, to nadchodzące modele Galaxy S24 nie przyniosą spektakularnych zmian. Najpewniej zobaczymy stonowaną ewolucję dobrze znanej linii Galaxy S. Samsung zapowiedział jednak, że jego flagowce wyposażone zostaną w autorskie funkcje SI, bazujące na sztucznej inteligencji. Firma trzyma szczegóły na razie w tajemnicy, ale możemy się spodziewać przełomowych rozwiązań, podnoszących możliwości smartfonów Galaxy S na wyższy poziom.

Samsung Galaxy S24 nie przyniesie rewolucyjnych zmian w designie czy specyfikacji (poza aparatem). Jednak dzięki najmocniejszym podzespołom i obiecującym funkcjom SI, może okazać się kolejnym krokiem milowym dla serii Galaxy S.

Przekonamy się o tym już niedługo, bo premiera zaplanowana jest na 17 lutego. Do tego czasu Samsung będzie podgrzewał atmosferę kolejnymi zapowiedziami, by pod koniec stycznia, tuż przed premierą, zasiać wśród fanów Galaxy prawdziwą gorączkę Galaxy S24.