Samsung szykuje się do wypuszczenia stabilnej wersji One UI 6 już w przyszłym tygodniu

Samsung szykuje się do wypuszczenia stabilnej wersji One UI 6 już w przyszłym tygodniu

Firma Samsung od jakiegoś czasu prowadzi program beta testów dla opartego na systemie Android 14 interfejsu One UI 6. Wygląda jednak na to, że wkrótce wydana zostanie jego stabilna wersja, możliwe, że już w przyszłym tygodniu.

Jak donosi moderator forum Samsung Members, niniejszy tydzień będzie ostatnim etapem beta testów One UI 6. Koreański gigant przeprowadza obecnie końcową inspekcję wszystkich wersji beta, a kolejna aktualizacja beta zostanie wydana jedynie w przypadku wykrycia dodatkowych błędów wymagających poprawki przed oficjalną premierą stabilnego wydania.

Moderator stwierdził również, że nie ma obecnie dokładnego harmonogramu premiery stabilnej wersji One UI 6. Jednak mając na uwadze zbliżający się koniec programu beta testów, można spodziewać się, że Samsung rozpocznie stopniowe udostępnianie aktualizacji już w przyszłym tygodniu, prawdopodobnie wraz z październikowymi poprawkami bezpieczeństwa z 2023 roku.

Najnowsza odsłona autorskiego interfejsu Samsunga zawiera wiele interesujących nowości, takich jak ulepszona personalizacja i optymalizacja systemu. Użytkownicy smartfonów i tabletów koreańskiego producenta z niecierpliwością wyczekują zatem premiery stabilnego One UI 6, która pozwoli im cieszyć się usprawnieniami na co dzień.

Wygląda na to, że ich cierpliwość wkrótce się opłaci. Jeśli harmonogram faktycznie zostanie dotrzymany, już za kilka dni pierwsi szczęśliwcy będą mogli zainstalować najnowszą wersję oprogramowania Samsunga. Pozostaje mieć nadzieję, że aktualizacja przebiegnie bez większych problemów i spełni oczekiwania fanów marki.