Pixel Watch 2 z synchronizacją trybów Nie przeszkadzać i Czas snu z telefonu, aplikacja dostaje odświeżony design 2.0

Pixel Watch 2 z synchronizacją trybów Nie przeszkadzać i Czas snu z telefonu, aplikacja dostaje odświeżony design 2.0

Nowy zegarek Pixel Watch 2 od Google zaoferuje kilka ciekawych funkcji, w tym synchronizację trybów Nie przeszkadzać i Czas snu z telefonem Pixel. Towarzysząca mu aplikacja również dostanie odświeżony wygląd w wersji 2.0.

Aplikacja doczeka się pewnych zmian w designie w aktualizacji z wersji 1.4.x do 2.0.0.567628986 w tym tygodniu. Kafelki „Tarcze” i „Widżety” pojawią się teraz obok siebie, a inne ustawienia nie będą już umieszczone na kartach, dzięki czemu aplikacja będzie wyglądała bardziej kompaktowo.

Przełączniki również zostały zaktualizowane do stylu Material 3. Ogólnie rzecz biorąc, wygląda to teraz bardziej nowocześnie niż wcześniej, a Dynamic Color został stonowany.

Wspierając zegarek Pixel Watch 2 i Wear OS 4, aktualizacja dodaje:

  • Tworzenie kopii zapasowych w Google One
  • Przywracanie kopii zapasowej podczas konfiguracji zegarka
  • Możliwość przenoszenia zegarka do nowego telefonu bez resetowania do ustawień fabrycznych
  • Ochronę przed przywróceniem ustawień fabrycznych podczas konfiguracji

Pixel Watch 2 będzie również odzwierciedlał status trybów Nie przeszkadzać i Czas snu z telefonu Pixel. Nie wydaje się, aby obsługiwane były inne urządzenia OEM, ponieważ Google zaznacza, że ta funkcja jest „dostępna tylko dla użytkowników telefonu Pixel i/lub Pixel Watch 2”.

Jest również obsługa sygnału bezpieczeństwa w sekcji Bezpieczeństwo i ratunkowe oraz „poprawki błędów w celu poprawy jakości aplikacji”.

Aktualizacja 2.0 jest obecnie wdrażana za pośrednictwem Sklepu Play. Nie można się doczekać, aby sprawdzić nowy Pixel Watch 2 i jego ulepszoną aplikację towarzyszącą!