O nas

Redakcja NeoMaks.pl składa się z zespołu pasjonatów nowych technologii, zwłaszcza smartfonów. Od wielu lat przyglądamy się rynkowi urządzeń mobilnych, testujemy nowe modele i dzielimy się naszymi spostrzeżeniami. Portal powstał z myślą o tych, którzy – tak jak my – lubią być na bieżąco i wiedzieć, co nowego dzieje się w świecie Androida i iOS.

Staramy się obiektywnie przedstawiać zalety i wady poszczególnych modeli smartfonów. Nie jesteśmy związani z żadnym producentem, dlatego nasze opinie i rankingi nie są sponsorowane. Przekazujemy rzetelne informacje.

Zespół redakcyjny tworzą dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem w testowaniu sprzętu mobilnego i pisaniu o technologii. Każdy z nas ma inne zainteresowania – jedni zwracają większą uwagę na wydajność i możliwości fotograficzne, inni interesują się głównie nowinkami programowymi. To pozwala nam patrzeć na smartfony z różnych perspektyw i przygotowywać recenzje, które mogą zainteresować szerokie grono czytelników.

Zapraszamy do czytania naszych artykułów i czynnego udziału w dyskusjach na forum. Razem możemy wypracować obiektywny obraz rynku smartfonów!