Jak mieć Spotify Premium za darmo – Android, iOS / iPhone, Windows

jak mieć spotify premium za darmo android

Oto 100% skuteczny przewodnik dla początkujących, jak uzyskać Spotify Premium za darmo na Androidzie, iOS, Windows PC i Mac OS bez wydawania ani grosza.

Po przeczytaniu tego poradnika będziesz mógł cieszyć się większością płatnych funkcji Spotify Premium, w tym nieograniczonym przewijaniem, ekstremalną jakością dźwięku, blokowaniem reklam i możliwością odtwarzania dowolnej piosenki. Na końcu tego przewodnika odpowiedzieliśmy na niektóre często zadawane pytania, aby pomóc Ci rozwiązać powszechne problemy związane ze Spotify.

Wszyscy wiemy, że Spotify to usługa do pobierania i strumieniowego przesyłania muzyki działająca na różnych platformach, która ma dedykowaną aplikację dla każdego urządzenia, takiego jak Android, iPhone, tablety i PC (czy to Windows, czy Mac). W tym przewodniku dowiesz się, jak uzyskać Spotify Premium za darmo na Androidzie, iOS, Windows PC i Mac OS, abyś mógł korzystać z większości płatnych i premium funkcji za darmo, tak długo jak chcesz.


UWAGA: Nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli Spotify zakończy/zawiesi Twoje konto z powodu korzystania z modu lub hacka. Wszystkie informacje podane tutaj są wyłącznie w celach edukacyjnych, a my nie ponosimy odpowiedzialności za to, jak zdecydujesz się wykorzystać podane informacje. Zdecydowanie zalecamy wsparcie Spotify poprzez zakup planu premium.


Spotify to jedna z najczęściej używanych aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki, która nie tylko pozwala Ci słuchać milionów ścieżek dźwiękowych, ale także daje Ci możliwość tworzenia własnych spersonalizowanych playlist dla muzyki, podcastów i piosenek. Możesz nawet udostępniać swoją ulubioną muzykę i playlisty swoim znajomym. A najlepszą funkcją jest możliwość synchronizacji muzyki na wszystkich Twoich urządzeniach, w tym Androidzie, iOS, Windows i Mac.

Android: Zainstaluj Spotify Premium Mod APK

Dla użytkowników Androida mamy zmodyfikowaną, pękniętą aplikację Spotify, która pozwala cieszyć się większością funkcji premium bez płacenia ani grosza (niektóre funkcje specyficzne dla serwera mogą nie działać). Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować Spotify mod apk na swoim urządzeniu Android i zalogować się za pomocą swojego darmowego konta Spotify. Będziesz miał odblokowane wszystkie usługi premium, takie jak nieograniczone przewijanie, możliwość odtwarzania dowolnej piosenki z playlisty, włączoną ekstremalną jakość, usunięcie reklam i nieprzerwane doświadczenie słuchania muzyki.

iOS/iPhone Metoda 1: zainstaluj Spotify++ za pomocą AppValley lub TweakApp

Instalacja Spotify++ na iPhone’ie jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na korzystanie z Spotify Premium za darmo dla iOS. Można to osiągnąć za pomocą usług instalacyjnych, takich jak TweakApp lub AppValley. Nie musisz się martwić, ponieważ są one bezpieczne i nie musisz jailbreakować swojego iPhone’a lub iPada. Oto kroki, które należy podjąć:

1. Odinstaluj istniejącą wersję Spotify.
2. Uruchom przeglądarkę Safari i przejdź do strony dowolnej z następujących usług instalacyjnych:
– AppValley: AppValley.vip
– TweakApp: tweakboxapp.com
3. Zainstaluj dowolny z powyższych instalatorów na swoim iPhone.
4. Przejdź do ekranu głównego i dotknij AppValley lub TweakApp (w zależności od tego, co zainstalowałeś).
5. Otwórz aplikację, użyj wyszukiwarki, aby znaleźć Spotify++ lub Spotify.
6. Po zainstalowaniu możesz teraz zacząć korzystać z Spotify Premium na iPhone.

iOS/iPhone Metoda 2: zainstaluj Spotify++ za pomocą Cydia Impactor

Podobnie jak w poprzedniej metodzie, tutaj przewodnik pokazuje, jak zainstalować Spotify++ za pomocą Cydia Impactor na iPhone lub dowolnym urządzeniu iOS. Ale do działania potrzebny jest Mac lub Windows PC.

Windows Metoda 1: Zainstaluj Spotify Premium Mod

Poniższa procedura dotyczy komputerów PC i laptopów z systemem Windows 7 i Windows 10 i pozwoli Ci korzystać z Spotify Premium za darmo za pomocą oryginalnego modu BlockTheSpot, który działa poprzez downgrade Spotify do starszej wersji, a następnie zastosowanie Spotify Premium mod, aby uzyskać funkcje premium.

Windows Metoda 2: Uzyskaj Spotify Premium z najnowszym modu BlockTheSpot

Poniższa procedura korzysta z najnowszej wersji modu BlockTheSpot Spotify Premium dla komputerów PC i laptopów z systemem Windows 7 i Windows 10. Po aktywacji automatycznie zablokuje wszystkie reklamy, w tym reklamy wideo, banery reklamowe i reklamy audio z aplikacji Spotify i da Ci nieograniczone pomijanie piosenek oraz wsparcie dla radia i pionowego wideo.

Mac OS: Użyj pliku Hosts, aby zablokować reklamy

Ta metoda dotyczy systemu Mac OS, a tutaj będziemy używać pliku hostów, aby uzyskać Spotify Premium za darmo i cieszyć się funkcjami takimi jak słuchanie muzyki bez reklam i nieograniczone pomijanie utworów.

Korzystanie z wielu kont próbnych Premium na 90 dni (najłatwiejszy hack Spotify)

Najłatwiejszym sposobem na uzyskanie Spotify Premium jest oficjalne zapisanie się na 90-dniowy lub 3-miesięczny darmowy okres próbny oferowany przez Spotify dla nowych użytkowników. Możesz korzystać z tej metody, aby cieszyć się wszystkimi funkcjami premium, w tym słuchaniem offline za darmo. Jednak jedynym minusem jest konieczność tworzenia nowego adresu e-mail oraz nowego konta Spotify z inną nazwą użytkownika co dziewięćdziesiąt dni.

Dołącz do konta Spotify Family swojego znajomego

Spotify oferuje wiele planów Premium, które obejmują: Indywidualny, Rodzinny i Studencki. Tutaj plan Spotify Family pozwala na ponad 6 kont Premium w znacznie obniżonej cenie 14,99 USD, co (jeśli dobrze liczę) wyniesie około 2,49 USD za konto, podczas gdy plan Indywidualny kosztuje 9,99 USD za miesiąc. To naprawdę tanio.