Honor + Porsche Design: Honor Magic 6 Pro i Magic 6 Porsche Design – Sojusz Designu Przyszłości

Honor + Porsche Design: Honor Magic 6 Pro i Magic 6 Porsche Design - Sojusz Designu Przyszłości

Marka Honor, należąca do potentata technologicznego Huawei, od dawna słynie z niebanalnego, nowatorskiego wzornictwa swoich smartfonów. Najnowsze doniesienia wskazują, że Honor posunął się jeszcze dalej i nawiązał współpracę z legendarnym domem projektowym Porsche Design. Efekty tego sojuszu ujrzały już światło dzienne w postaci wyciekłych renderów dwóch nadchodzących modeli – Honor Magic 6 Pro oraz Honor Magic 6 Porsche Design. Te futurystyczne wizualizacje zapierają dech w piersiach i ujawniają rewolucyjny kierunek, w jakim podąża design telefonów Honor.

Magiczna Mieszanka Stylów

Rendery Honor Magic 6 Porsche Design ukazują urządzenie utrzymane w dwukolorowej skórzanej okładce – czerwono-czarnej. Koło aparatów umieszczono charakterystyczne logo Porsche Design. Z tyłu dostrzec można również emblemata Honor i Porsche Design. Całość prezentuje się niezwykle stylowo i luksusowo, co pasuje do renomy niemieckiego producenta samochodów sportowych.

Z kolei Honor Magic 6 Pro zachowuje bardziej tradycyjny wygląd, lecz w okrągłym module aparatów widać inspirację kształtem akcelerometru znanego z supersamochodów Porsche. Ten akcent nadaje telefonowi sportowego charakteru, podkreślając zarazem moc obliczeniową urządzenia.

Symbioza Technologii i Designu

Doniesienia sugerują, że cała seria Honor Magic 6 otrzyma warianty sygnowane logo Porsche Design. Pokazuje to, jak ścisła i owocna jest współpraca obu firm. Porsche Design wniesie do niej bogate doświadczenie w projektowaniu produktów klasy premium, a Honor – czołowe technologie i innowacyjne rozwiązania z zakresu mobilnej elektroniki użytkowej.

Honor + Porsche Design: Honor Magic 6 Pro i Magic 6 Porsche Design - Sojusz Designu Przyszłości

Seria Magic 6 ma zadebiutować na początku przyszłego roku. Oprócz wyżej wspomnianych modeli, w skład linii mają wejść jeszcze podstawowy Magic 6 oraz topowy Magic 6 Ultimate. Te ostatnie również mają otrzymać stylistykę zbliżoną do samochodów Porsche.

Cuda Techniki w Eleganckiej Formie

Magic 6 Pro będzie napędzany najnowszym procesorem Snapdragon 8 Gen 3. Dodatkowo znajdzie się w nim specjalny układ graficzny oraz dedykowany chip bezpieczeństwa. Sercem oprogramowania będzie Magic OS 8.0 bazujący na systemie Android 14.

Urządzenie wyposażone zostanie w wyświetlacz OLED 2K z podwójnym aparatem do selfie w kształcie pigułki. Nie zabraknie również potężnego modelu AI o imponujących 7 miliardach parametrów, co znacząco rozszerzy możliwości telefonu w zastosowaniach z zakresu sztucznej inteligencji.

Jak widać, Honor Magic 6 Pro to smartfon, który łączy w sobie to, co najlepsze zarówno pod względem technicznym, jak i stylistycznym. Już sam jego design zaprojektowany we współpracy z Porsche Design zapowiada nietuzinkowe doznania. Niewątpliwie będzie to jedno z najciekawszych urządzeń mobilnych 2023 roku.